neznámý malíř konce 19. stol. a počátku 20. stol. - Šlechtická společnost

Olej na plátně, 62x89 cm, nesignováno, rám.

neznámý malíř konce 19. stol. a počátku 20. stol.
5639. Šlechtická společnost
Dražba ukončena:29.09.2016 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč