neznámý autor, signováno Žukowski - Cesta březovým hájem

Olej na kartonu, 22x14 cm, signováno vlevo dole Zukovski, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzhledem k nemožnosti ověření pravosti je dílo nabízeno jako malba neznámého autora. I k tomuto dílu se vztahuje ručně psaná poznámka u položky 3309.

neznámý autor, signováno Žukowski
3308. Cesta březovým hájem
Dražba ukončena:26.11.2015 19:42:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč