Olej na kartonu, 22x14 cm, signováno vlevo dole Zukovski, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Vzhledem k nemožnosti ověření pravosti je dílo nabízeno jako malba neznámého autora. I k tomuto dílu se vztahuje ručně psaná poznámka u položky 3309.