nesignováno - Napoleon na koni

Litografie, 25x21 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
7639. Napoleon na koni
Dražba ukončena:15.02.2017 21:59:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč