nesignováno - Kozáci

Kresba, 16x24 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
8020. Kozáci
Dražba ukončena:22.02.2017 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč