nesignováno - Jezdec na koni

Slitina, výška: 12 cm, nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
8631. Jezdec na koni
Dražba ukončena:29.03.2017 19:22:18
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 100 Kč