nesignováno - Děvčátko s ovečkou

Olej na plátně, 34x22 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

nesignováno
8612. Děvčátko s ovečkou
Dražba ukončena:29.03.2017 18:38:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč