nesignováno - Busta dívky + podstavec

Alabastr, výška 34 cm + 3 cm podstavec, nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
10259. Busta dívky + podstavec
Dražba ukončena:27.04.2017 21:48:32
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:14 000 Kč