nesignováno (Oskar Seifarth) - Malované dřevěné dveře

Celkový rozměr: 160x89 cm, 3 olejomalby:2x 95x31cm - rytíři;1x 39,5x70 cm - erby, nesignováno.

1884, Praha

Pozn.: Malba místy poškozena.

nesignováno (Oskar Seifarth)
4149. Malované dřevěné dveře
Dražba ukončena:31.03.2016 19:49:43
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:19 000 Kč