nesignováno - Loďka na jezeře

Olej na plátně, 73x100 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Nažehleno na nové plátno. Rám poškozen.

nesignováno
5579. Loďka na jezeře
Dražba ukončena:29.09.2016 19:32:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 400 Kč