MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rámovány, zaskleny.
Pozn.: Poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
4974. Soubor 5-ti tisků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
1564
1 200 Kč
1167