nesignováno - František I.

Olej na plátně, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
6781. František I.
Dražba ukončena:01.12.2016 22:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč