nesignováno

6781. František I.

popis: Olej na plátně, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:22:38

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč