nesignováno - Vlci

Olej na plátně, 47x63 cm, rám.

Pozn.: Rám nepatrně poškozen.

nesignováno
1247. Vlci
Dražba ukončena:02.06.2014 21:56:40
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč