signatura nečitelná - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 100x150 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
1036. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:26.03.2014 20:53:48
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč