nesignováno - Na Malé Straně (Valdštejnská ulice)

Olej na kartonu, 17x15 cm, rám.

nesignováno
1179. Na Malé Straně (Valdštejnská ulice)
Dražba ukončena:02.06.2014 20:46:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč