kopista konce 19. stol. - Na pastvě u řeky

Olej na plátně, 30x60 cm, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

kopista konce 19. stol.
4571. Na pastvě u řeky
Dražba ukončena:25.05.2016 19:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč