Milan Metelák - Podzim v Krkonoších

Olej na kartonu, 41x39 cm, signováno vlevo dole Milan Metelák 55, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10416. Podzim v Krkonoších
Dražba ukončena:31.05.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč