Milan Metelák - Cirkus

Olej na kartonu, 33x69 cm, signováno vlevo dole Milan Metelák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Opakovaná aukce z roku 2015 (Dorotheum).

10301. Cirkus
Dražba ukončena:27.04.2017 22:19:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč