Isabella von Mikulicz-Breyer - Rybáři

Olej na plátně, 54x68 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám silně poškozen.

1190. Rybáři
Dražba ukončena:02.06.2014 21:17:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč