Michal Matzenauer - Kompozice s akrobatem

Olej na dřevě, 22x19 cm, signováno vlevo dole Matzenauer 81, rám.

1947, Praha
Žák SPŠ chemické ve Zlíně. Malbě a kresbě se učil soukromě. Pro jeho obrazy je typická znaková, kaligrafická a kresebná symbolika. Člen skupiny Nové sdružení se kterou často vystavuje doma i v zahraničí.

1755. Kompozice s akrobatem
Dražba ukončena:28.01.2015 19:04:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč