Michal Matzenauer - Abstrakce

Olej na hobře, 44 x 51 cm, olištováno, signováno vlevo dole a datováno (19)82.

288. Abstrakce
Dražba ukončena:22.04.2013 22:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč

1 600 Kč 22.04.2013 21:58:24 74
1 500 Kč 22.04.2013 11:45:22 100