Maryša Neubertová - Kytice v modré váze

Olej na plátně, 60x73 cm, signováno vlevo dole 2x Neubertová, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1976

10445. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:31.05.2017 18:40:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 300 Kč