Martin Benka - V Tatrách

Olej na překližce, 31x23 cm. Signováno vpravo dole M. Benka. Rám.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

19640. V Tatrách
Dražba ukončena:25.04.2018 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:60 000 Kč