Marie Zůnová - Zahrada

Olej na sololitu , 20x23 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1930
Malířka, grafička. Studovala u K. Tondla a A. Landy na Vyšší grafické škole v Praze. Věnovala se malbě, snažila se zachytit čas, jeho míjení kolem nás, v prostoru, v kosmu. V r. 1969 se zúčastnila grafické soutěže vídeňské Albertiny.

9976. Zahrada
Dražba ukončena:26.04.2017 21:09:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč