Marie Zůnová - Jitro

Olej na sololitu, 34x36 cm. Signováno vpravo dole Zůnová. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1930
Malířka, grafička. Studovala u K. Tondla a A. Landy na Vyšší grafické škole v Praze. Věnovala se malbě, snažila se zachytit čas, jeho míjení kolem nás, v prostoru, v kosmu. V r. 1969 se zúčastnila grafické soutěže vídeňské Albertiny.

88300. Jitro
Dražba ukončena:01.01.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč