Marie Martínková - Zátiší s třešněmi

Olej na kartonu, 24x33 cm, signováno vpravo dole M. Martínková, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886.
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala protrétům, žánrovým tématům a zátiším.

11637. Zátiší s třešněmi
Dražba ukončena:28.06.2017 18:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč