Magdaléna Cubrová - Střelnice

Olej na plátně, 70x65 cm, signováno vlevo dole Cubrová 78, rám.

5335. Střelnice
Dražba ukončena:28.09.2016 20:16:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč