Ludmila Jiřincová - Snící

Litografie, 14x8 cm, signováno vpravo dole L. Jiřincová, pasparta, sklo

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

Ludmila Jiřincová
11230. Snící
Dražba ukončena:14.06.2017 21:49:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 600 Kč