Jarmila Lhotková - Autoportrét

Olej na kartonu, 40x39 cm, signováno vpravo dole Lhotková, rám.

1912, Malinec
Soukromá studia u R. Vejrycha. Poté se učila na AVU (1931-1937; prof. Obrovský). Malířka především portrétů a zátiší.

4175. Autoportrét
Dražba ukončena:31.03.2016 19:49:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč