Kombinovaná technika, akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová 22. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Námětem jejích prací jsou představy vycházející z malířčina vnitřního života.