Kristian Kodet - Soubor 2 leptů

rozměry: 13x9 cm a 12x8 cm, oba signovány tužkou Kristian Kodet, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

12959. Soubor 2 leptů
Dražba ukončena:11.10.2017 20:34:14
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 200 Kč