Kristian Kodet - Hlava Krista

Olej na kartonu, 32x22 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

8602. Hlava Krista
Dražba ukončena:29.03.2017 18:02:22
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč