čeští malíři 20. stol. - Soubor 7-mi obrazů

rozměry od: 10,5x15 cm do 56x70 cm, všechny signovány, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
3306. Soubor 7-mi obrazů
Dražba ukončena:26.11.2015 19:26:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč