Klement Lorenc - Dívčí akt

Sádra, výška: 50 cm, signováno K. Lorenc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1911 - 1983
Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.

11655. Dívčí akt
Dražba ukončena:28.06.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč