Karel Zahrádka - Pohled na Tábor

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x51 cm, signováno vpravo dole Zahrádka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Karel Zahrádka
6751. Pohled na Tábor
Dražba ukončena:01.12.2016 21:55:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč