Karel Weran - Květinářky na Uhelném trhu

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Malba mírně odřena, rám místy poškozen a přetřen.

1203. Květinářky na Uhelném trhu
Dražba ukončena:02.06.2014 21:30:22
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč