Karel Vik - Dívčí válka

Dřevoryt, 50x58 cm, signováno vlevo dole Vik 24, signováno v desce vpravo dole Vik, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně zvlněn.

o autorovi: 1883 - 1964

8618. Dívčí válka
Dražba ukončena:29.03.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.03.2017 18:04:05 2035