Karel Svolinský - Dívka

Litografie, 20x16 cm, signováno vpravo dole K. Svolinský, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

8023. Dívka
Dražba ukončena:22.02.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 500 Kč