Karel Svoboda - Z českých dějin

Detail položky

Detail položky

Dřevoryt, 25x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 50 cm

 

o autorovi: 1824 - 1870
Malíř žánrových scén a historických výjevů.

vydraženo
75194. Z českých dějin
Dražba ukončena:13.04.2022 23:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
800 Kč 29.03.2022 9:16:58 3425
700 Kč 27.03.2022 19:23:08 9093
600 Kč 21.03.2022 18:57:04 4949
500 Kč 21.03.2022 0:17:54 9093