Karel Souček (*1885) - Don Quijote

Litografie, 30x45 cm, signováno vpravo dole Souček, volný list.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

11256. Don Quijote
Dražba ukončena:14.06.2017 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč