Karel Oberthor - Dva koníci v cirkusové manéži

Litografie, 39,5x44,5 cm, signováno dole uprostřed K. Oberthor, paspartováno.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

8031. Dva koníci v cirkusové manéži
Dražba ukončena:22.02.2017 18:36:06
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 000 Kč