Karel Langer - Remízek v krajině

Olej na kartonu, 18x22 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

47279. Remízek v krajině
Dražba ukončena:29.07.2020 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč