K. Kubát - Dívčí akt na poduškách

Olej na kartonu, 47x63 cm, signováno vpravo dole K. Kubát 1952, nerámováno.

Pozn.: Malba místy mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4244. Dívčí akt na poduškách
Dražba ukončena:31.03.2016 21:19:32
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč