Olej na plátně, 60x42 cm, signováno vpravo dole Camil Stuchlík 1933, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Obraz byl v minulosti vyčištěn a restaurován.
o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč