K. Pohl - Čtenářka

Kombinovaná technika, 25x30 cm, signováno vpravo dole K. Pohl, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

8014. Čtenářka
Dražba ukončena:22.02.2017 18:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč