K. Dudič

6785. Opava

popis: Olej na plátně, 100x74 cm, signováno vpravo dole K. Dudič, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:22:52

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč