Julie Mezerová-Winterová - Luční kvítí

Olej na kartonu, 70x50 cm, signovánovpravo dole J.W. Mezerová, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

10288. Luční kvítí
Dražba ukončena:27.04.2017 22:34:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč