Julie Mezerová-Winterová - Kašna

Olej na kartonu, 46x37 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

1198. Kašna
Dražba ukončena:02.06.2014 21:05:07
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 800 Kč