Josef Ženíšek - Dívka v modrém šátku

Olej na kartonu, 41x31 cm. Signováno vlevo nahoře špatně čitelně Jos. Ženíšek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Obraz byl v minulosti zmenšen, došlo k částečnému oříznutí signatury.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

20137. Dívka v modrém šátku
Dražba ukončena:30.05.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč