Josef Vaic - Šviháci

Lept, 16x16 cm, signováno vpravo dole Vaic, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

7637. Šviháci
Dražba ukončena:15.02.2017 21:55:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč