Josef Schlesinger - Generálmajor Richard Tesařík hrdina SSSR

Olej na sololitu, 65x50 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Vzadu přípis Jos. Schlesinger. Rám poškozen.

8324. Generálmajor Richard Tesařík hrdina SSSR
Dražba ukončena:23.02.2017 20:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč